Rituel de Beauté Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı


Herkese merhaba

Geçen aylarda Bim'den aldığım burun bandını kenara koymuş ve unutmuşum. Bahar temizliği esnasında elime geçti ve hemen kullanmaya başladım. Haftada 2'den fazla kullanmayın diyordu ama ben haftada 1 kullandım. Yeterli de oldu.

Burun bandı, burun bölgesinde bulunan siyah nokta, kir, makyaj artığı, yağ ve diğer kalıntıları temizliyor ve gözenekleri açıyor. Pakette 6 adet burun bandı var.

Dermatolojik olarak test edilmiş bir ürünmüş ve tüm cilt tipleri için uygunmuş. İçeriğinde paraben ve alkol barındırmıyor. En güzeli de hayvanlar üzerinde test edilmemesi tabii ki. 

Bantların kullanımıyla ilgili uyarılar da var. Burun bölgesi dışında bir yerde kullanılmaması, belli nedenlerle hassaslaşmış cilde uygulanmaması, akne tedavisi gören ya da görmüş olanların doktorlarına danışmaları gerekiyor.


Gelelim nasıl uyguladığımıza:

Burun bölgesini temizleyici ile temizleyip hafif nemliyken bandı yapıştırıyoruz. 10-15 dakika bekletip bandı yavaşça çıkarıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken şey iyice kurumuşsa ve çıkarmakta zorlanıyorsak hafifçe ıslatıp çıkarmayı denemek. Bu şekilde yaparsanız sorunsuz çıkarmış olursunuz.


Bandı çıkarınca ilk hissettiğiniz ferahlık oluyor. Gözeneklerinizin açıldığını anında fark ediyorsunuz. Ve burun bantları cidden siyah noktaları çıkarıyor mu derseniz? Ben birkaç markanın daha bantlarını denemiştim uzun yıllar önce. Çok bilinen markalardı ama uygun fiyata aldığım bu markanın bantlarından daha memnun kaldım. Düzgün uygulayabilirseniz cidden güzel sonuç veriyor. Ben ilk kullanımda pek beceremedim yapıştırma işini ve sonuç alamadım ama sonrakilerde gayet güzel sonuç aldım. Benim gibi burun bölgenizdeki siyah noktalardan şikayetçiyseniz bu bantları deneyebilirsiniz. Satış fiyatı 6.95 TL. 

0 yorum:

Yorum Gönder