NOTD #2: Rimmel Salon Pro Oje-No.402 Urban Purple

Rimmel'in tüm ürünlerini beğeniyorum. Özellikle ruj delisi olarak Kate Moss rujlarına bayılıyorum. Blogger buluşmamız için Watsons tarafından gönderilen kutumuzda yer alan Rimmel Salon Pro ojeyi ilk fırsatta uyguladım ve iyi ki uygulamışım. Mükemmel sonuç aldım.


Rimmel Salon Pro serisinin bu ojesine bayıldım. Gerek renk olarak gerek yapı olarak. Hele fırçası mükemmel diyebilirim. Sürüşü o kadar kolaylaştırıyor ki. Kalın fırçayla bu kadar kolay ilk kez uygulama yaptım.

Şişesinde mora yakın bir renk olarak duruyor ama sürünce fuşya tonda olduğunu görüyorsunuz. Hızlı kuruması da beğenmemde etkili oldu.


Alttaki fotoların ilki flaşsız ikincisi flaşlı çekildi. Flaşlı çekimin tam rengini yansıttığını düşünüyorum.Bu arada tüm görsellerde tek kat sürüş var. Zaten bu oje için tek katın yeterli olduğunu düşünüyorum. Oje sürmekle vakit harcamak istemeyenler için ideal :) Bu arada top coat uygulanmadı, sadece oje var. Bugünlük bu kadar. Siz bu rengi beğendiniz mi? Ya da diğer renklerini kullandınız mı? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Mutlu günler.

0 yorum:

Yorum Gönder