Luxy Box'ı Bir de Ben Anlatayım

Biraz geç bir post oldu farkındayım ama blogger arkadaşlar kutunun içeriğini yazdılar genelde bloglarında ben de denemelerimle birlikte yorumlarımı yaparım diye bekledim. Ocak bitmeden de yazmak istedim.

Önce kutudaki ürünlere göz atalım. Kutuyu açtığımda bu görüntüyle karşılaştım hoşuma da gitti.Şimdi sırayla ürünleri inceleyelim:

- Lierac Paris Mat Chrono - Emulsion Hydratant (Parlamayı engelleyici, nemlendirici yüz emülsiyonu
Bu ürün beni çok sevindirdi diyebilirim. Çünkü yağlı bir cildim var. Bu sorunu yaşayanlar iyi bilir. 2 kez kullandım ve hoşuma gitti. Cildime de zarar vermedi hassas yapıdaki ciltlere uygun yani benim cildim de aşırı hassas.

- Lierac Exclusive Intense Nuit Creme (Kırışıklık doldurucu yoğun gece yüz kremi)
Bu ürün anneme yaradı :) Geceleri kullanıyor ve çok memnun kaldı. Onun da cildi problemli bir cilt.- Mavala Mini Color Oje
Rengine bayıldım. Sürülmüş hali için alttaki resme bakınız. Bu arada geldiği gün denemiştim aceleyle sürdüğüm için istediğim gibi olmadı ama idare ediverin.


- Rausch Renk Koruyucu Şampuan


- Rausch Avokado Yoğun BakımıBu iki ürünü saçım boyalı olmadığı için kullanmadım. Kullanması için arkadaşıma verdim.İşte böyle...Kutu fiyatına göre (19 TL) bence iyi bir kutuydu. Seçilen ürünleri beğendim. Luxy Box ve Tuğba Hanım'a bu jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Luxy Box'a göz atmak isterseniz http://www.luxybox.com/

0 yorum:

Yorum Gönderme