Keramika Seramik Etkinlik Sonucu

Merhaba arkadaşlar 

Keramika Seramik ile etkinliğimiz sona ermiştir. Ekstra çekiliş haklarıyla katılım sayımız 223 oldu. Keşke hepiniz kazansaydınız ama sadece 1 kişi bu kahvaltı takımına sahip olacak. Çekiliş sonucu 1 asil, 1 yedek seçtim.

Asil Kazanan: Perihan Uğurlu
Yedek Kazanan: Sümeyye Özten

Futon Mobilya'dan Yeni Yıl Hediyesi

Tasarımlar, renkler öyle güzel ki insan baktıkça bakıyor. Modern dizaynlar var. İnceleyince bana hak vereceksiniz.Firma ürünlerinden örnekler:
Hediyemiz çok şeker bir koltuk. Görseldeki koltuktan 1 adet siz izleyicilerime hediye ediyoruz. Şimdi şartlarımıza bakalım.


Katılım şartları:

-Yazıyı paylaşmak.
-Futon sayfasını beğenerek sayfayı profilinizde paylaşmanız.
Sayfadaki ürünlerden birinin resmini profil resmi yapmanız size ekstra +1 çekiliş hakkı kazandıracaktır.
-Son olarak ad soyad mail ve paylaşım linkinizi(herkese açık şekilde olmalı) buraya yorum olarak bırakmak.
16 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecektir. Çekiliş random.org aracılığıyla video programına kaydedilerek gerçekleştirilecektir. Kargo ücreti firmaya aittir. Bana bu imkanı veren Önder Bey'e teşekkür ederim.

Keramika Seramik ile Yeni Yıl Etkinliğimiz

Keramika Seramik ile mutfaklarınız yeni yılda da rengarenk olsun diye yeni yıl etkinliğimiz başlıyor. Kahvaltı ederken, çay - kahvenizi içerken, misafirlerinize ikramda bulunurken hayatınıza renk katan bu ürünleri kullanmak istemez misin?


Şimdi bu renkli ürünleri inceleyelim :)Ve Hediyemiz:


1 izleyicimize STRAWBERRY 34 PARCA KAHVALTI TAKIMI. Bu kahvaltı takımı belki de sizin olacak.
Etkinliğimiz 9-23 Aralık 2011 tarihleri arasında devam edecektir. Kargo ücreti firmaya aittir.

Unt Kozmetik Soul Temptation Far ve Derma Oasis NemlendiriciSoul Temptation Farı hemen denemiştim zaten, denemiş olduğum resimlerde belli. Ben özellikle şu en soldaki renk ile sütlü kahve tonundaki rengi beğendim ikisi çok yakıştı. Yaz boyu bu 2 rengi kullandım diyebilirim. Renklerin dışında kalıcılığı da çok iyi. Severek kullanacağıma eminim. Diğer renklerini ya da bu rengi satın almak için UNT SOUL TEMPTATION

Derma Oasis Nemlendirici krem mükemmel. İlk zaman hiç kullanmadım ancak kışın gelmesiyle ciltlerimiz nemlendiriciye ihtiyaç duymaya başlıyor malumunuz. Bu krem 24 saat nemlendirici etkisini sürdürüyor. Hassas ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kızarıklık sorunu yaşayan ciltlerde de rahatlıkla kullanılabilir. İnce bir tabaka sürmeniz yeterli. Cilde ağırlık yapmıyor, bu benim için çok önemli bir özellik. Kısaca ben bu üründen çok memnun kaldım. Kremi almak isterseniz UNT DERMA OASIS

Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin

Çok eğlenceli bir video klip, kıpır kıpır müziği, harekete geçiriyor insanı.