Günaydın

Güzel bir cuma sabahında herkese kocaman günaydın. Hava güzel diye mi yoksa yarın tatil diye mi bilmiyorum bir mutluluk var üstümde. İş hayatına alıştım artık her şeyi düzene oturttum. Bundan sonra bloguma daha fazla vakit ayıracağımı umuyorum. Şu an yapmam gereken işler olduğu için kısa kesmek zorundayım. Mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Avon'dan Kolay Sürülen Eyeliner
Eyeliner pek kullanmam aslında ama bu kalem şeklinde olduğu için bir şekilde kullanırım diye düşünüp almıştım. İyi ki almışım. Gerçekten diğer eyeliner'lara göre çok kolay kullanımı. Dün denedim ilk defa ve kolayca sürüldü. Almayı düşünenler için 2 rengi var. Siyah ve gri. Ben siyah aldım, çok memnun kaldım. Dün tüm gün akmadan gözümde durdu(Alışık olmadığım için sürekli elim gözümdeydi, ona rağmen çıkmadı). Yeni kullanmaya başlayanlara muhakkak denemelerini tavsiye ediyorum. Sürekli kullananlar içinde büyük kolaylık olur sanırım.Ürünün tam adı: Super Shock Gel Eyeliner Pencil(Jel Göz Kalemi)
Avon K13 Fiyatı: 13 TLEklediğim resimde sağdaki ürün. Bu arada ürünün üstündeki pembe motiflere bayıldım.

İyi BayramlarBu bayram biraz geç kaldım ama ancak fırsatım oldu. Herkese iyi bayramlar ve iyi tatiller. Umarım en iyi şekilde geçirirsiniz bayramı :)

Blogum 1 Yaşında


Bugün blogumu açalı tam 1 yıl olmuş. Zaman ne çabuk geçiyor. 1 yılda 455 izleyiciye ulaştım. Beni takip edenler arttıkça bir şeyler paylaşma isteğim arttı. Bundan sonra blogumla daha fazla ilgileneceğim. Sizlerin desteklerinizi bekliyorum. Güzel yorumlarınızı okudukça daha da güzel şeyler yapacağımı düşünüyorum. İzleyenlerime çok teşekkür ediyorum. Sizlerle daha nice yıllara :)