Dizi Özürlüsüyüm GalibaDizilerle ilgili bir problemim olduğunu düşünmeye başladım. Ne zaman takip etmeye başlasam dizi reyting düşüklüğünden erken final yapıyor. Bu sanırım 4. oldu, isyana dönüştü artık benim durumum. Diyorum ki ben mi sorunlu diziler buluyorum ama öyle bir şey ki oyuncu kadrosu, konusu falan gayet düzgün ama tutturamıyorum işte. Bu akşam ATV'nin kaç kez saatini değiştirdiği üstelik 1.5 ay falan ara vererek haziran sonu tekrar başlattığı Kalp Ağrısı dizisi final yaptı. Hem de öyle saçma bitirdiler ki neymiş reytingleri düşükmüş. E kardeşim yüksek reyting alsın istiyorsan madem şu diziyi 20.00 yada 22.00'ye koysana. Dizi 23.15'te başlıyordu, yaklaşık 01.00 sularında sona eriyordu.

Bu isyanım ilk Serçe dizisini Star'ın bitirmesiyle başladı. Daha sonra aynı sezonda ATV hem Kış Masalı'nı hemde Yalancısın Sen'i bitirince birdaha başlamayacağım dedim. Tabii ki Kalp Ağrısı'na kadar sürdü bu sözüm. Artık bu da bitti. Birdaha başlar mıyım dizi izlemeye bilmem. İçim rahatladı yazınca.

2 yorum:

 1. Benim hayatıma internet girdiğinden beri dizi izle(ye)miyorum.(5 yıldır)

  En son takip ettiğim dizi Aliye olmuştu.

  Evelki sene dedim bu böle olmaz ailecek oturup çay keyfi eşliğinde o eski günleri bulmam lazım tekrar :)

  İşte bu nedenle kendime dizi belirlemeye çalıştım rastgele :D

  Gen yıl Unutulmaz,Ömre Bedel ve Türk Malı'na başladım :D

  Ondan önceki sene aynı senin gibi uğursuzluk bende heral demiştim çünkü izlemeye başladığım Serçe ve Sanem Çelik'in Güldünya isimli dizisi bitivermişti ve ben dizisiz kalmıştım :D

  YanıtlaSil
 2. öyle gerçekten 3-5 bölümde dizi bitirmek moda oldu şimdilerde :)

  YanıtlaSil