Vanity Clinic Göz Kapağı Estetiği ve Göz Altı Torbalarını Aldırma


Göz Kapağına Estetik Yapılır mı?

Estetik müdahale dendiğinde hemen herkesin aklına burun, dudak gibi yüz bölgeleri geliyor. Oysa tıp teknolojisi baş döndüren bir hızla gelişmeye devam ediyor ve artık yüzdeki en hassas bölgelerden biri olan göz kapaklarına da estetik müdahale gerçekleştirilebiliyor. Blefaroplasti adı verilen göz kapağı estetiği ile doğuştan olan göz kapağı sorunlarını düzeltilmesi artık mümkün. Aynı zamanda yaşın ilerlemesi ile birlikte düşen göz kapaklarının yeniden sıkı bir form kazanması için de bu müdahalelerden faydalanılabiliyor. 

Göz kapaklarına yapılan estetik müdahale ile sadece sarkan cilt dokusuna değil, yağ dokusuna da ulaşmak mümkün olabiliyor. Üstelik hem alt hem de üst göz kapağına estetik müdahale yapılabildiği bilgisini de sizlere aktaralım. Bu sayede daha genç görünen bir göz çevresine sahip olmanın da yolu açılıyor. Göz kapaklarında bulunan fazla yağ, kas veya deri dokusunun çıkarılması sarkmış bir göz kapağı görüntüsünü de ortadan kaldırıyor.

Blefaroplasti ile Göz Altı Torbaları Alınabilir mi? 

Hem kadıların hem de erkeklerin sıklıkla yaşadığı bir sorun olan göz altı torbaları da artık estetik uygulamalar ile ortadan kaldırılabiliyor. Blefaroplasti ile göz altı torbalarının alınması da mümkün oluyor. Aynı operasyonda göz çevresinde yaşlanma ile birlikte meydana gelen kırışıklıkların düzeltilmesi de mümkün ve bu sayede çok daha genç görünmek isteyenlerin beklentileri de karşılanıyor. Göz çevresinin görünümünü hafife almayın. Bu müdahaleler çok daha genç ve dinç bakışlara sahip olmanızı sağlıyor. 

Göz kapağı estetiğinden sonra iz kalıp kalmayacağı da merak ediliyor. Üst göz kapağına doğal katlantıdan, alt göz kapağına da kirpik diplerinden müdahale ediliyor. Bu sayede gözle görünen bir ameliyat izi kalmıyor. Ayrıca uygulama için mutlaka genel anestezi yapılması da gerekmiyor. Lokal anestezi ile operasyonun kısa zamanda tamamlanması mümkün olabiliyor. 

İlk iyileşme süreci sadece 4 gün gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Gündelik hayata uzun bir ara vermeye gerek kalmıyor. Bu konuda merak ettiğini pek çok sorunun yanıtını Vanity Klinik web adresinden öğrenebilirsiniz. Kliniğin web sitesi üzerinden konuya dair özel sorularınızı hekimlere yöneltmeniz ve kısa zamanda yanıtlanmasını sağlamanız da mümkün. 

2 yorum:

  1. dünya'nın parası ya bu tarz şeyler boşverelım en ıyısı dolardan sonra helede.

    YanıtlayınSil