İzlenecek Bir Dizi Buldum Sonunda - MakberStar Tv'de geçtiğimiz çarşamba yayınlanmaya başlayan "MAKBER" adlı diziyi bugün tekrar olarak öylesine tv'ye bakarken izlemek nasip oldu. Eee malum pazar günü tv'de pek bir şey olmuyor izlenecek. Denk gelmişken biraz bakıverdim. İyi ki bakmışım. Oyuncuları sevdim özellikle Devrim Nas. Önceden de severdim kendisini. İlk bölüm çok kötü bir yerde bitti, öyle kaptırmışım ki kendimi sonunu izleyince hayal kırıklığı yaşadım. Hazar evlenme teklif edeceği gece doktordan telefon geliyor ve Güneş'in kanser olduğunu öğreniyor. Üstelik Güneş tam karşısında gülümseyerek otururken. İkinci bölümde Hazar'ın yıkılışını ama sonuna kadar Güneş'in yanında kalmak için verdiği çabayı izleyeceğiz.

2. bölüm fragmanı

Emre Kaya - Kader


Emre Kaya'nın çok sevdiğim hareketli bir şarkısı. Sadece bu şarkısı mı tabii ki hayır. Hepsini tavsiye ederim. Dinleyin, dinletin :)

2015 yılı güncellemesi:

Şarkıyı hafif değişiklikler ile 2012 yılında Murat Dalkılıç seslendirdi ama aynı tadı alamadım. Aslını dinlemeyi tercih ederim.

Yıldız Usmanova - Seni Severdim


Bu şarkının müziğinin Yunanca bir şarkının müziği olduğunu (Despina Vandi - Thelo Na Se Do ) ve daha önce Türk şarkıcı Göknur tarafından hem Yunanca hem Türkçe seslendirildiğini (Unuttun mu Sen) biliyor musunuz? Bu hali de hoşuma gitti.

Garnier'den Yılın Ürünü - Kafeinli Göz Roll-on

Garnier’den Devrim Yaratan Bir Ürün: Yeni KAFEİNLİ GÖZ ROLL-ON

• Avrupa’nın Bir Numaralı Göz Bakım Kremi
• Avrupa’da Yılın Ürünü Seçildi
• İngiltere’de Her 15 Saniyede Bir satıyor


Geçtiğimiz hafta bir lansmanla tanıtılan kafein içerikli “Roll-on Göz” ürünü, gözdeki torbaları ve halkaları azaltmaya yardımcı oluyor.Torbalar için

Kafein, mikro sirkülasyonu (göz altındaki kan dolaşımını) arttırma özelliği ve yprgunluk karşıtı etkisi ile bilinir. Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.

Halkalar için

Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

SONUÇ
Göz altı torbaları ve halkaları azalır:
Torbalar………-%12 azalır.
Halkalar………-%11 azalır.
4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!
50 bayan üzerinde 4 hafta süre ile yapılan klinik test sonucu.

Kafeinli Göz Roll-On’u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.

Önerilen tüketici fiyatı: 14,99 TL’dir.

*Alıntıdır*

Ben bu ürüne bayıldım gerçekten yılın ürünü olmayı hak etmiş. Biz bayanlar göz altı torbalarını hep sorun ederiz. İşte bizim için çıkmış bu ürün. Çok yaratıcı buldum ben ve hemen aldım. Şu an kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Yılbaşı Giysi ÖnerileriYılbaşı yaklaştı ama ne giyeceğinize karar veremediniz mi? Öncelikle bu senenin elbise yılı olarak geçtiğini unutmayalım. Elbise size ne kadar sade görünürse görünsün ufak kombinasyonlarla harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Sade bir elbisenizin altına sıradan bir topuklu ayakkabı yerine çizme giyin. Daha sonra da kendinize yakıştırdığınız birkaç takınızı takın. Böyle küçük eklemelerle harika bir görüntü çıkacak karşınıza.Eğer elbise giymek istemiyorsanız dar paça pantolondan giyin. Artık heryerde etkisini belli eden dar paça pantolonlar, çizmeyle ve uyumlu birkaç aksesuarla size ayrı bir hava katacak. Sadeliğinizin yanında zerafetinizi belli edecek olan bu kıyafetle ister özel ister kalabalık kutlamalarınızda parmakla gösterilen kişi olacaksınız.Elbise ya da dar paça istemezseniz ve vücudunuza güveniyorsanız şık bir mini etekle kombine edilmiş geniş yaka bir kazak sizi gecenin top modeli yapabilir! Topuklu çizmeler,uzun küpeler ve birkaç adet kalın bilezikle çok hoş bir görüntü sergileyeceksiniz.Renk seçimine gelince? Bu sefer kırmızıya yönelmeyin. Şıklığınızı siyahın o gizemli renginde belli edin. Siyah straptez bir elbise bu özel gece için ideal bir kıyafet. Önemli olan kendinize yakışacak eklemeler yapmak. Hepinize kolay gelsin. İyi yıllar :)))*Alıntıdır*

Bursa FotoğraflarıBursa/ Tirilye Sahiline BakışBursa / Mudanya SahilBursa / Kültürpark KöprüBursa / Heykel (Atatürk Caddesi)Bursa / Eğerce Sahil


Bursa / Fomara Meydanı


Bursa / Kozahan

2012'yi İzledim


Bugün gittim izledim. Giderken şüphelerim vardı ama film çıkışında ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım. Filme insan öyle bir kaptırıyor ki resmen insanlar kurtuldukça seviniyorsun. Gerçekçi, sürükleyici kısaca çokkk güzel bir filmdi. İzlemeyenlere muhakkak izlemelerini tavsiye ederim. Her şeyi öyle gerçekçi yapmışlar ki filmde hayran kalmamak mümkün değil. Deprem sırasında asfaltın 2'ye ayrılması bile gerçekteki gibi. Çok uğraşılmış, emek harcanmış. Zaten film daha şu anda izlenme rekoru kırmış. Hak ediyor bence.